Shitet Vile Elitare, TURQUOISE MARINA - PROJEKTI MË I RI NË GJIRIN E LALËZIT!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Turquoise Marina,Projekti me i ri ,Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.
Vjen nga një ekip me ekspertizë 27 vjeçare në zhvillim e ndërtim.
Turqoise Marina, shtëpia juaj pranë varkës, biçikletës dhe plazhit.
Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese.
Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min.
Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha. Jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, Turquoise Marine po ndërtohet në zonën e Gjirit të Lalëzit.
Ne kete rezidence Shitet Vile e tipologjise T1. Vila ka nje siperfaqe totale 1190m2, siperfaqe brendeshme 261m2, parcele oborri te gjelberuar 678 m2 dhe 120m2 verande,nentoke 131m2. Vila ofron facilitete te shumta.
Nder to:
Parkim eshte dedikuar për çdo Vilë, si edhe për vizitorë,plazh privat i garantuar, port ankorimi për mjetet lundruese;
Aquapark-u është një tjetër risi që vjen për herë të parë në Shqipëri brenda një rezidencë banimi,ne brendësi të tij do të gjeni Bare, Restorante, Clubs për t’u argëtuar përgjatë gjithë vitit.
Ambienteve sportive gjithashtu iu eshte dhene nje rendesi e madhe ne fushat sikurse jane: tenis, basketboll, volejboll, futboll. Ketu mund te permendim se ne te gjenden tetë pishina, rrëshqitëse dhe plot lodra uji për fëmijë e të rritur, të vendosura në një rezidencë multifunksionale prej 35ha.
Mezi prisni të shijoni çastet e sezonit veror brenda shtëpisë suaj tek Turquoise Marina?
Pasditet me familjen në oborr & pishinë? Apo një xhiro me varkë me miqtë?

Ne jemi ketu, ne sherbimin tuaj, ndaj na tel. dhe ne ju mundesojme cdo gje qe ju deshironi ta beni realitet!
Të gjitha të realizueshme tek shtëpia juaj mes detit të kaltër dhe natyrës në Hamallaj!


Informacion
Sip. Totale:

1190 m2

Sip. e brendshme:

261 m2

Sip. Toke:

678 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

124

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin