APARTAMENT ME VERANDE PRANE DIAMOND HILL RESORT - Century 21 Albania
Përshkrim

Diamond Hill eshte nje nga komplekset me cilesor dhe me te kerkuar ne qytet . Sherbimet qe ofrohen ne kete vlere jane vendparkimi , interneti , tv kabllor dhe administrimi i godines ,kompleksi ofron dhe shume facilitete te tjera si spa , pishine , qender masazhi , ambient lojrash . Ndodhet shume prane detit , cilesi e larte ndertimi , objekt i mireadministruar . Mundesi marrje me qera te disa apartamenteve te ndryshme , ne baze te kontrates mund te cilesohen edhe facilitete te tjera . Apartament privat qe jepet me qera nga individ .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , ju ftoj te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

471

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga '' Llambro Rexho '', Uji I Ftohtë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin