APARTAMENT 1+1 NE PALLAT EKZISTUES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje ndertimi te vjeter , pa ashensor . Ndodhet prane bulevardit dhe Kalit te Trojes . Eshte i restauruar para rreth 10 viteve , ka nevoje per investim . Pozicioni e ben perfekt per banim apo nvestim , rreth 1 km largesi nga Lungomare. Disponon certifikate pronesie , ju ftoj ta vizitojme nga afer !


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2322

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga '' Sadik Zotaj '', Bulevardi Vlorë-Skelë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin