ALI DEM, SHITET 2+1+2 ME VERANDE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me 300m2 verande në Ali Dem
Apartamenti me sipërfaqe 397m2, ndodhet në katin e 8-të ,në një pallat të ri .
Ambienti organizohet nga sallon ndenje, ambienti i gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande
Orientimi është Jug- Perendim i cili mundëson dritë natyrale përgjatë gjithë ditës.
Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime të cilesisë së lartë me një eficensë termike, reduktim i zhurmave etj
Për më shumë informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

397 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

92

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin