QIRA, HOTEL me 8 DHOMA‼️ - Century 21 Albania
Përshkrim

Hoteli ndodhet pranë Rrugës së Kavajës, Tiranë.

Informacion mbi Hotelin:
* Godinë 4 Kate
* Akses me Rrugët Kryesore
* Sipërfaqe Totale: 660 M2
* Sipërfaqe Ndërtim: 480 M2
* Verandë: 100 M2
* 8 Dhoma (shtohen dhe 6 Dhoma të tjera)
* 11 Tualete
* 3 Hyrje në Ambient
* Ambient per Kuzhine në Kat -1
* Bar Funksional
* i Sapo Mobiluar
* Investim i Ri
* Sistem Kondicionimi ne cdo dhome
* Tualete Inkaso
* Mundësi vendosje Ashensori
* Gjenerator Funksional
* Dhomë Lavanderi
* Dhomë Teknike
* Magazinë 100 M2 në Bodrum
* Linjë Uji me Pus

Hoteli është një mundësi shumë e mirë Investimi pasi ndodhet në një zonë me kalueshmëri të lartë.

Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️


Informacion
Sip. Totale:

660 m2

Sip. e brendshme:

480 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

11

Kati:

4

Lloji:

Hotel

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

794

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin