Apartament 2+1+ Post parkimi per qira te Ambasador3 !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje prej ndertimeve me cilesore ne kryeqytet,ne Rezidencen Ambasador 3 ofrojme per qira Apartamet 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te godines duke ofrur nje pamje me mrekullueshme dhe relaksuese.
Organizohet ne nje sallon ndenje,dy dhoma gjumi,dy tualete ,lavanderi dhe ballkoni.
Ne katin -4 ofrohet edhe nje post parkimi perfshire ne cmim.
Cmimi i apartamentit eshte bruto.

Per vizite nga afer na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

13

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ambasador 3, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin