SHESIM TOKE BUZE RRUGE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka është e pozicionuar buzë rruge kryesore, pranë Vorës.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqja e parcelës: 9000 m2
• Është e përshtatshme për kapanone, fabrika, showroom dhe aktivitete të ndryshme.
• Mundësi ideale investimi.
•Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

9000 m2

Sip. e brendshme:

9000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

80

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Vorë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin