TEG, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira prane TEG.
Apartamenti me siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 1-re.
Organizohet nga salloni dhe ambienti i gatimit,dy dhoma gjumi, nje depo, dy tualete dhe mje oborr.
Zona ku ndodhet apartamenti, eshte mjaft e preferuar dhe e qete.
Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion jeni te lutur te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: TEG, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin