JAPIM ME QIRA GARSONIERE, ARLIS FARMACIA 10 - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr.10

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto: 27.6 m²
• Sipërfaqe totale: 32 m²
• Pozicionohet në katin e 9-të të një ndërtimi të ri, të mirëadministruar dhe me ashensor.
• Në momentin që do të jepet me qira do të vendoset kondicioner Inverter.
• Ofrohet bosh për banim ose biznes.

• Detaje të ndërtimit:

-IZOLIMI AKUSTIK
-TERMOIZOLIMI / FASADA
-AMBJENTE TE PERBASHKETA

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

32 m2

Sip. e brendshme:

28 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

277

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin