SHITET TRUALL PER NDERTIM TEK LIQENI I THATE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Truall dhe kapanon per shitje tek liqeni i thate . Eshte e pozicionuar buze rruge. Mundesi ndertimi per pallat. Kapanoni ka nje siperfaqe 576 m2 dhe lartesi 10m . Siperfaqja e truallit ku eshte ndertuar objekti eshte 747 m2 . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume detaje kontaktoni agjenten imobiliare.


Informacion
Sip. Totale:

1323 m2

Sip. e brendshme:

1323 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: HAMDI SINA, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin