SHITET VILE 2 KATESHE PRANE BULEVARDIT KRYESOR! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila disponon 210m² truall nga te cilat 51m² njolle ndertimi.
Aktualisht eshte e pabanuar dhe ka nevoje per rikonstruksion.
Mundesi shume e mire investimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me teper informacione apo vizite ne prone ju ftojme te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

210 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

To demolish or rebuild

Availability:

Available

Website Views:

305

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kumini, Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin