PARK GATE, SHITET APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek Rruga Elbasanit ne Park Gate!
Apartamenti organizohet nga korridori, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe nje ballkon .
Pozicionohet ne katin e 12- te.
Ka nje siperfaqje 95.4 m2 neto dhe siperfaqje bruto 113.78 m2.
Apartamenti shitet me post parkimi i perfshire ne cmim !
Disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

113.78 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: PARK GATE, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin