KOMUNA E PARISIT, SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna e Parisit.
Apartament me nje siperfaqe 105m2, ndodhet ne katin e 8 te dhe te fundit te nje pallati i vitit 2002 me ashensor.
Apartamenti eshte i investuari. Organizohet ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine , dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Orjentimi Perendim
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi i padiskutueshem!
Per me teper detaje na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

385

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin