Apartament per shitje ne Vlore - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore Uji ftohte. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje rezidence te re te perfunduar. Disponon nje dhome gjumi, dhome ndenje me kend kuzhine, tualet dhe ballkon me orientim Jug-Lindje. Akses te menjehershem ne rruge kryesore. Hapsira te bollshme me nje planimetri funksionale dhe plot drite. Me certifikate pronesie.


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

187


Vendndodhje

Adresa: Vlore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020