APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA NE BLLOK! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar. Pozicionohet ne kati e 11 te nje ndertimi te ri me dy ashensore. Organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit,dy dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi mjaft i favorshem nga Jug-Lindja i mundeson ndricim natyral gjate dites.Apartementi eshte i gatshem ne 15 dhjetor. Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Sip. e brendshme:

109 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin