EKSLUZIVE / SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE SHERBIMI PRANE SELVISE - Century 21 Albania
Përshkrim

Eksluzive shitet godine multifunksionale sherbimi.
Godina ndodhet prane selvise, Tirane ne nje location shume te favorshem buze rruge kryesore.
Godina eshte e organizuar ne 3 kate.
Kati 0 eshte i organizuar ne open space, 1 tualet dhe sherben si Bar-Kafe, Bilardo me siperfaqe 117 m2.
Kati 1 eshte i organizuar ne ambjent sherbimi, Restorant funksional me siperfaqe 224 m2.
Kati 2 eshte shtepi banimi i organizuar ne ambjent ndenje, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tuale, koridor te bollshem dhe nje ballkon me siperfaqe 265 m2.
Godina ka siperfaqe totale ndertimi 609 m2 dhe trualli 226 m2.
Tarraca eshte e shtruar me pllaka, e rrethuar me mur 60 cm. Eshte e parashikuar per bar&cafe me 22 tavolina.
Godina disponon dokumentacion te rregullt gjithashtu eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi .

Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

609 m2

Sip. e brendshme:

609 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

864

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin