JEPET ME QIRA 2+1+2 PRANE MATERNITETIT TE RI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+ 2 tualete tek Tregu i ri Elektrik .
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , dy tualete dhe nje ballkon te bollshem .
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore .
Apartamenti lirohet ne fund te Nentorit.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

68

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin