SHITET 2+1 ME HIPOTEKE TE KOMPLEKSI SHUSHICA !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 fare prane me rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kompleksin \"Shushica\", dhe ka punime shume cilesore. Kompleksi eshte me nje administim shume te mire dhe eshte i paisur me kamera sigurie. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te pallatit. Drejtimi ne te cilin ndodhet apartamenti i jep gjate gjithe dites ngrohje dhe ndricim natyral. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

91 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Stavri Themeli

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020