Hyr
Përshkrim

Century 21 Royal sjell për ju shitjen e 1500m2 tokë tek Ullishtet në rrugën Xhebrahimi. Pamje fantastike e liqenit dhe qytetit.
Akses në rrugën rrugën kryesore. Mundësi ndërtimi.
Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin 0697007418


Informacion
Sip. Totale:

1500 m2

Sip. e brendshme:

1500 m2

Sip. Toke:

1500 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Xhebrahimi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019