APARTAMENT NE SHITJE VLORE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ndertimi ekzistues viti 89 , pa ashensor. Apartamenti ka qene i tipologjise 2+1 por tashme eshte i tipologjise 3+1 , pas shteses se bere pas vitit 2001 e cila eshte legalizuar dhe ka certifikate pronesie , investimet ne apartament jane bere ne vitin 2005 . Mundesi e mire per banim afatgjate per familje te medha , gjithashtu ka mundesi edhe ndarje ne dy apartamente , pike e cila e ben te pershtatshme edhe per investim . Siperfaqja e apartamentit ekzistues eshte 86.3 m2 neto dhe shtesa 36 m2 neto . Ndodhet prane cdo faciliteti te nevojshem , midis Rruges se re dhe daljes ne Transballkanike , 4 km larg nga deti , rreth 1 km larg qendres . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , ju ftoj te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1309

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin