GARSONIERE PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim garsoniere me qera per Banim ose Zyra !

Pozicionohet ne katin 1-re banim prane kryqezimit te 21 Dhjetorit , nje zone qe i ofron te gjitha facilitetet.
Organizohet ne nje dhome dhe tualeti.
Apartamenti eshte i arreduar vetem me kundrabufe.

Per me shume informacion na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

27 m2

Sip. e brendshme:

27 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin