SHITET APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Porcelan.

Ne nje nga komplekset me te reja ne zone shitet apartament 2+1. Ndertim i vitit 2022.
Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me hapesira te bollshme.


Siperfaqe brendshme 98.2 m2.
Siperfaqe ballkoni 17.8 m2.
Siperfaqe e perbashket 10.4 m2.
Siperfaqe totale 126.4 m2.

Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

126 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Porcelan

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin