ALI DEM, SHITET 2+1+2 ME VERANDE +POST PARKIMI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 verande në Ali Dem.
Apartamenti me sipërfaqe 118m2, ndodhet në katin e 6-të ,në një pallat të ri , ku ka filluar banimi!
Ambienti organizohet nga sallon ndenje, ambienti i gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.
Orientimi është Jug i cili mundëson dritë natyrale përgjatë gjithë ditës.
Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime të cilesisë së lartë me një eficensë termike, reduktim i zhurmave etj
Për më shumë informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

481

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin