SHESIM 24 BUJTINA DRURI BUZE DETIT NE LEZHE ME 1.4 HA TOKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Lezhe shesim 24 bujtina druri ne nje toke me sip, 14.000 m2 , nga te cilat 20 bujtina jane me 2 kate dhe 4 bujtina me nje kat . Disponon nje lokal me sip. 600 m2 ne det dhe nje projekt me 2 hotele.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

24000 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Sip. Toke:

14000 m2

Dhomat e gjumit:

35

Tualetet:

25

Kati:

1

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lezhe Qender

Qyteti: Lezhë


Kontakto Agjentin