SHITET SUPER KAPANON NE RRUGEN KRYESORE SUKTH! - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanoni ndodhet ne zonen e Sukthit ne rrugen kryesore me siperfaqe ndertimi 750 m2 dhe siperfaqe totale 1485, me lartesi 6 m, me 2 porta, sistem kamerash, 1 zyre, 2 tualete, sistem zjarrefiksi ,ndricim brenda dhe jashte.
Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1485 m2

Sip. e brendshme:

750 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sukth, Sukth

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin