JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI (ZYRE) PRANE QENDRES!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi ekzistues te mirmbajtur.

Ky ambient ka nje siperfaqe totale prej 90m2.
Organizohet ne tre ambiente pune, nje korridor, nje ambient gatimi, dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij ambienti ndodhet dhe nje ballkon.

Vendodhja e kesaj prone, prane qendres se qytetit, me vizibilitet te madh nga rruga e durresit e ben kete mundesi mjaft te mire per zhvillimin e mjaft bizneseve te ndryshme, si zyra, klinika, qender estetike etj.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

35

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin