Apartament 1+1 Bosh tek Kompleksi Magnet! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 tek kompleksi magnet.
Ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe 57.2.
Per nje vizit ne prone na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In negotiation

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin