Ambjent komercial per shitje tek Shkolla e Baletit - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri prane Shkolles se Baletit, organizohet ne open space dhe tualet pozicionuar ne ane te rruges, ideal per zyre ,dyqan etj.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin