LAPRAKE, SHITET APARTAMENT 1+1 PER INVESTIM - Century 21 Albania
Përshkrim

Laprake, shitet apartament 1+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullte hipotekore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode pasi ka prane institucione arsimore, institucione bankare, linjat kryesore te autobusave si dhe mundeson nje dalje te shpejte nga Tirana. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Laprake, Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin