SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE KAMZES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje te madh, i cili ka ndricim te bollshem. Salloni ndenjes pozicionohet ne hyrje te apartamentit se bashku me nje kuzhinen e gatimit. Korridori te dergon ne dhoma, te tualeti, dhoma e femijeve dhe dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon. Gjendja e rifiniturave te apartamentit si brenda dhe jashte jane shume te mira dhe investimi i bere eshte cilesor dhe bashkekohor. Dyshemeje eshte e shtruar me parket druri per ta bere apartamentin nje ambient sa me te ngrohte dhe komod per nje jetese sa me te mire familjare. Apartamenti ka nje organizim dhe orientim shume te mire dhe me nje pamje te qytetit te Kamzes. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar si ne foto.Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

268

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Institut Kamëz

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin