AMBIENT ME QIRA PRANE STADIUMIT AIR ALBANIA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane stadiumit Air Albania jepet me qira ambient.

Kati 0 (perdhe) ne pallat te ri cilesor dhe i mireadministruar 24/24
Siperfaqe 70 m².
E ndare ne 3 ambjente pune , 1 tualet
Ka sherbyer si zyre por i pershtatshem per klinike dhe sherbime te
ndryshme.
Zona elitare , frekuentim i larte, siguri maksimale.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

24

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin