DISPONOJME APARTAMENT ME QIRA TEK PALLATET AGIMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zemer te Tiranes, tek pallatet Agimi japim me Qira apartament per zyra.
Apartamenti eshte i investuar se fundmi dhe ofron nje mundesi shume te mire per zyrat e biznesit tuaj.
Per ta pare nga afer kete apartament mos hezitoni te me kontaktoni.
(Cmimi i qirase eshte neto)


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin