Ambjent Komercial me qera prane shkolles se Kuqe - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent Komercial me qera prane shkolles se Kuqe

Organizohet ne nje siperfaqe prej 44 m2, prane rruges.

Ambjenti ka nje aneks dhe nje tualet.

Ambjenti mund te jete i pershtatshem per zyra, ushqimore, farmaci, parukeri, klinike dentar etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

44 m2

Sip. e brendshme:

44 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

38

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Kuqe

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin