Shitet Apartament 2+1+2 tek Kompleksi Dinamo - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky objekt eshte fillimi i nje kompleksi te ri modern i cili kufizohet nga rrugët Memo Meto dhe Ferit Xhajko. Ky objekt ndodhet në pjesën Veri-Lindore të qytëtit të Tiranës në një distancë prej rreth 1.2 km në vijë ajrore nga qëndra e qytetit “Sheshi Skënderbej”, 800 m nga bulevardi i ri dhe 400 m nga qëndra spitalore "Nënë Tereza".Fasadat e objektit janë projektuar të kenë si materiale kryesore veshje me fasade te ventiluar (ose me sistem kapot).
Siperfaqja e apartamentit eshte 100m2 dhe diponon salloni i ndenjes ,Ambjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete . nje depo dhe nje ballkon .
Ndodhet ne katin e 1banim.
Per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga 5 Maji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin