JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara ne qender te Tiranes
Ka një sipërfaqe neto 342.89 m2 e ndare ne disa ambiente dhe pozicionohet në katin e dytë të një pallati te ri te mire administruar.
Disponon fasade xhami per rreth e cila ben ndricim natyral gjate gjithe kohes.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

350 m2

Sip. e brendshme:

343 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

138

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin