SHITET TOKE NE RRUGEN E RINASIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne rrugen e Rinasit me siperfaqe 7.780m2.
Ndodhet ne buze te rruges kryesore, faktor i cili ndikon ne vleren e tokes pasi e ben te pershtatshme per cfaredolloj biznesi.
Prona eshte e investuar duke perfshire nivelimin, strukturat energjitike dhe eshte e rrethuar me mure betoni dhe kangjella.
Prona eshte shfrytezuar me pare me qira dhe disponon strukture kapanoni te cmontueshem me siperfaqe prej 3.500m2.
Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

7780 m2

Sip. e brendshme:

7780 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

257

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Aeroporti Nene Tereza, Rinas

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin