Shitet Toke ne Vore - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne zonen e Vores se vjeter ne afersi te doganes se Tiranes.
Toka ka nje siperfaqe totale prej 3375m2 dhe ka mundesi te shumta shfrytezimi.
Per me shum informacioni me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

3375 m2

Sip. e brendshme:

3375 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vorë

Qyteti: Vorë


Kontakto Agjentin