SHESIM VILE LUXOZE TEK ZGJATIMI I RESIDENCES KODRA E DIELLIT 1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile luxoze ne nje nga rezidencat me prestigjoze dhe elitare ne Tirane "REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1"
INFORMACION I PERGJITHSHEM:
Siperfaqe: totale 565 m2
Organizohet nga 2 ambjente ndenjeje/sogiorno, ambjent oxhaku, 2 ambjente gatimi, 5 dhoma gjumi, 4 tualete me ngrohje nga dyshemeja, garderobe, oborr me pishine, tarrace/rooftop me pamje panoramike nga mali i dajtit dhe pyllin e gjelberuar mbi kopshtin botanik, dy garazhde te brendshme ne pronesi, ambjent i brendshem per dhome teknike dhe magazinim. Ballkon/verande ne cdo kat.
Verande/Ambjent te gjelberuar ne hyrjen kryesore. Skylight me xham ne katin e trete nga ku shtepia merr drite natyrale.
Te gjitha ambientet jane te mobiluara me nje investim bashkekohor/modern. Sistem ngrohje me chiller qendror plus uji sanitar i centralizuar. Sistem kapote dhe te gjitha vetratat/dritare me sistem termik me triple xham termik.
Smart home me komanda vokale plus sistem anti intrusion/alarm dhe kamera. Instalime per internetin ne cdo ambjent plus managed wifi bashkekohor.

informacion i detajuar:

Kati 0: 1 sallon dhe kuzhine gatimi e vogel, 1 dhome matrimoniale, 1 dhome gjumi e vogel, 1 tualet, 1 oborr me pishine, dy poste parkimi te brendshem.
Kati 1: 1 soxhiorno e madhe, 1 ambjent gatimi i vecante, 1 ballkon, 1 tualet, 1 dhome e vogel magazinimi, 1 oborr i gjelberuar ne forme vazo
Kati 2: 1 dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet brenda, 2 dhoma gjumi, 1 tualet
Tarraca: pishine, firepit, barbeque guri, ambjent grenieje me tende dhe gjelberim.
Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.....

Rezidenca Kodra e Diellit eshte e pozicionuar ne jug te Tiranes dhe aksesohet ne veri-lindje te saj nga Unaza e Madhe, 500 m nga Kopshti Botanik dhe ne veri nga degezimi i Rruges se Zallit.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe jetesë të shëndetshme. Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, shumë parqe, larmi shërbimesh, siguri absolute 24/ore.
Shërbime për Rezidentët: • Çerdhe, kopsht dhe shkollë elitare • Super-markete, furra, pastiçeri • Farmaci, klinika shëndetësore • Dyqane dhe shërbime të ndryshme • Qendër wellness & spa, palestër • Pishinë verore dhe dimërore • Parqe dhe kënde lojërash për fëmijë • Shërbim sigurie 24/ore - CCTV dhe SHRSF • Mirëmbajtje dhe pastrim • Vendparkime për banorë dhe vizitorë.


Informacion
Sip. Totale:

565 m2

Sip. e brendshme:

444 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

4

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

471

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin