Shitet vile 2 kateshe tek rruga Jordan Misja! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe tek rruga Jordan Misja, perball rruges qe lidhet me bulevardin e ri.
Vila eshte e ndare perkatesisht : kati perdhe 116.3m2 dhe kati i pare 119.7m2,gjithashtu nje oborr ku mund te parkohet 1 makine.
Kati 0 momentalisht eshte i banueshem dhe i dhene me qira, i organizuar ne 2 dhoma gjumi.1 sallon dhe 2 tualete.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

230 m2

Sip. e brendshme:

230 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

160

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin