SHITET 4116M2 TOKE NE SPITALLE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne zonen e Spitalles me nje siperfaqe 4116m2.
Zona dhe pozicionimi i tokes eshte i pershtatshem per ndertime kapanonesh, magazinash dhe objekte te tjera industriale.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

4116 m2

Sip. e brendshme:

4416 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

111

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin