Jepet me qera apartament 3+1+2+ garazh te Kopshti Botanik! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Kopshti Botanik me nje pamje fantastike nga Kopshti Zoologjik dhe Liqeni Artificial.

Apartamenti eshte organizuar ne menyre qe te permbushe te gjithe funksionet. Hapesira ka ne perberje nje korridor qe te lidh me nje hapesire ndenjeje, ngrenie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete te medha, njeri ne dhomen e gjumit dhe dy ballkone, si dhe nje verande 100 m2.Mobilimi eshte modern dhe eshte bere se fundmi dhe shume cilesor, apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket, kondicioner inverter ne cdo dhome. Eshte pjeserisht i mobiluar , por mund te mobilohet ne varesi te kerkeses.

Gjithashtu disponon dhe nje garazhd te perfshire ne cmim ne katin -1. Ne cmim nuk perfshihen taksat.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

137 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

165

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin