Rruga e Dibres, Jepet me Qira Apartament 2+1! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Tower Bridge te Rruga e Dibres, jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe neto 82 m2. Organizohet ne ambjent ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete e ballkon.
Jepet bosh, vetem me kuzhinen.
Ofrohet me 6 muaj parapagim.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

281

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibres, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin