JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA EDUARD MANO - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1, te rruga Eduard Mano !
Ka nje siperfaqe 62 m2.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.
Apartamenti eshte i miremobiluar dhe ndodhet ne katin 0 .
Per cdo informacion apo shoqerim ne prone, ju lutemi te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

356

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin