Shitet vile tek Unaza e plazhit - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile prane Unazes se plazhit, Durres. Vila eshte e pozicionuar ne nje zone te qete. Pozicioni i saj ndodhet prane rrugeve kryesore te plazhit dhe Unazes se Durresit. Vila eshte nje ndertim tre katesh. Ku kati i pare eshte open space per tu pershtatur ne baze te deshirave te klientit. Kati i dyte dhe i trete kane nje strukture te njejte te organizuar ne 3 dhoma gjumi , ambient ndenje, ambient gatimi ne vete dhe 5 tualete ne total. Ndertimi eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per nje vizite nga prane prones ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

507 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

159

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Plazhit, Hekurudha Durres, Unaza e Re

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin