SHITET VILE 3 KATESHE + GARAZH NE GOLEM - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila organizohet ne 3 kate te banueshme dhe nje kat nentoke,i perdorur per garazhd.
Disponon 466.9m2 ndertim nga te cilat jane 31.7 m2 Sip bodrumi.
Kati perdhe Sip.ndertimi 131.6m2,Sip verande 18m2 dhe Sip banimi149.6m2
Kati 1 Sip.ndertimi 142.8m2.Sip banimi 142.8m2
Kati2 Sip.ndertimi 142.8m2.Sip banimi 142.8m2
Cdo kat eshte i organizuar nga 3dhoma gjumi 1 tualet i madh dhe 3 ballkone ne secilin kat.
Punimet ne vile jane cilesore dhe te perfunduara,zona ku ndodhet ofron qetesi dhe facilitete si shkolla,farmaci,markete etc.
Per nje vizite ne prone apo me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

132 m2

Sip. e brendshme:

132 m2

Sip. Toke:

467 m2

Dhomat e gjumit:

9

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

234

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin