EKSKLUZIVE JEPET ME QIRA KAPANON ME TOKE NE FUSHE KRUJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Ekskluzive jepet me qira kapanon me toke ne zonen e Fushe Krujes , Budull, Bubq.


Toka ka nje siperfaqe totale prej 8824m2, eshte e niveluar dhe e rrethuar ne te gjithe perimetrin e saj.
Godina ka nje siperfaqe prej 1653m2.

Kapanoni ka nje lartesi 8-10m.
Organizohet ne nje siperfaqe openspace, dy magazina te medha, tualete dhe dhoma nderrimi, dhe nje dhome frigoriferike me siperfaqe 80m2.

Ne perberjen e kesaj godine ndodhet dhe nje hapesire e dedikuar per administraten me zyra, ambient gatimi dhe tualete.
Kapanoni eshte i ndertuar me konstruksion metalik dhe panele sandwich.


Zona ne te cilen ndodhet kjo prone me nje aksesueshmeri dhe vizibilitet te larte e ben kete mundesi mjaft te mire dhe e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi , ndertim , magazimin , etj. Tranformatori 630kw me kabell 16 me linje te vecuar.


Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

8824 m2

Sip. e brendshme:

1653 m2

Sip. Toke:

8824 m2

Tualetet:

4

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

406

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Bubq

Qyteti: Fushë Krujë


Kontakto Agjentin