SHITET VILE 3 KATESHE NE GOLEM ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka nje siperfaqe per 1120 m2 trruall dhe 425 m2 total ndertim .
Kati i 1 organizohet ne nje soxhorno e madhe , ambjent kuzhine te vecuar , depo dhe nje tualet .
Katet lidhen me shkalle te brendeshme per ne katin e 2-te dhe te 3-te .
Kati 2 organizohet nga nje soxhorno e madhe , ambjet kuzhine te vecuar , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballokn .
Kati i 3-te organizohet ne nje soxhorno me dalje ne ballkon , 3 dhoma gjumi dhe nje tualet .
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

1120 m2

Sip. e brendshme:

425 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin