QUARTUM RESIDENCE, SHESIM APARTAMENT 2+1+ VERANDE - Century 21 Albania
Përshkrim

Quartum residence, shesim apartament 2+1 dhe verande.
Apartament me nje siperfaqe 106m2 dhe 25 m2 verande, ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri ne nje nga residencat me te mira. Organizohet ne nje sallon ku ben shperndarjen e ambienteve ne : Dhome ndenje bashke me kendin e gatimit ku me dalje ne verande , dy dhome gjumi nje tualet dhe nje lavantari. Apartamenti eshte mobiluar me shije dhe i investuar ne detaje. Parket druri, elektroshtepiake cilesore etj. Shitet i mobiluar. Aktualisht eshte i dhene me qira 800 euro ne muaj.

.Per me shume detaj, ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

131 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Residenca Quartum, Hipoteka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin