APARTAMENT 2+1+2 TEK AURA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe 121 m2 ndodhet ne rrugen “Dritan Hoxha”, shume prane bankes “Pro Credit”.
Pozicionohet ne katin e 4 te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualete dhe ballkon.
Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Laprake, Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin