APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DURRESIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhen ne rrugen e Durresit prane rruges se Ambasadave.Pozicionohet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje ndertimi egzistues pa ashensor.Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i sapo investuar,jan ber punime mjaft cilesore,taraca eshte e termoizoluar dhe aredimi eshte modern dhe bashkekohor.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

285

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin